Godziny otwarcia Przedszkola

Godziny otwarcia Żłobka
Poniedziałek - Piątek, 6:00 -  16:30

Świąteczna opowieść

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. Grupa „Pszczółek” postanowiła wprowadzić nas w świąteczny nastrój opowiadając o tradycjach związanych z tym świętem. Przedstawienie rozpoczęło się wyprawą po choinkę, bez której chyba nikt nie wyobraża sobie świąt, a także przybyciem Mikołaja z workiem pełnym prezentów. „Pszczółki” podczas przygotowywania wigilijnej kolacji nie zapomniały o zostawieniu pustego nakrycia dla gościa, opłatku oraz położeniu sianka pod wigilijny obrus. Podczas przedstawienia nie mogło zabraknąć szopki, pasterzy oraz Trzech Króli. Dzieci cudownym występem i pięknymi kolędami sprawiły, że w całym przedszkolu zapanował świąteczny nastrój.

Napisz do nas!

6-latek