Godziny otwarcia Przedszkola

Godziny otwarcia Żłobka
Poniedziałek - Piątek, 6:00 -  16:30

Piknik Rodzinny

27 września 2019r. o godzinie 12:00 Pani Dyrektor Marta Bereś powiatała całą społeczność przedszkola wraz z rodzicami na Pikniku Rodzinnym inaugurującym obchody 10-lecia Naszego Przedszkola. Wszyscy, którzy przybyli na uroczystość mogli korzystać z przygotowanych atrakcji: dmuchanych zamków, konkurencji sportowych, tatuaży, malowania twarzy, tworzenia baniek mydlanych i wielu innych. Aby uczestnicy mieli siły na przygotowane atrakcje częstowali się przygotowanymi smakołykami. Nawet pogoda okazała się naszym sprzymierzeńcem. Wszyscy będziemy miło wspomonać ten dzień.

Napisz do nas!

6-latek